Střelecká školka – základní kurz k získání zbrojního průkazu, kde Vás naučíme bezpečnou manipulaci se zbraní, rozborku a zborku jednotlivých zbraní dle typu ZP o který si žádáte, a samozřejmě taky střelbu, kterou budete provádět u zkoušky, povely při střelbě, odstranění závady zbraně atd. prostě se budeme snažit, aby jste zkoušku po praktické stránce úspěšně zvládli!

Střelecká základka – je určena hlavně pro čerstvé držitele ZP a navazuje na předešlý základní kurz. Poradíme Vám při výběru Vaší zbraně, dle účelu na který ji chcete používat, výběr pouzdra na skryté nošení a v praktické části kurzu půjde především o zdokonalení ovládání zbraně při střelbě v klidu na nepohyblivý terč. V tomto kurzu si předvedeme správný postoj, držení zbraně, míření, spouštění, předvedeme si taky čištění a údržbu zbraní po střelbě. V tomto kurzu ještě nemusíte mít svoji zbraň, zapůjčíme Vám z naší nabídky.

Střelecké učiliště – je určeno pro mírně pokročilé, kteří buď prošli střeleckou základkou, nebo si Vás na začátku kurzu otestujeme, jak na tom jste s bezpečnou manapulací se zbraní a střeleckými dovednostmi. Už by jste měli mít svoji zbraň!! I v tomto kurzu si předvedeme správný postoj, držení zbraně, míření, spouštění, budeme se snažit Vás zdokonalit v ovládání zbraně, střelbě, přebíjení, tasení zbraně z pouzdra, a budeme postupně zrychlovat!

Střelecká střední – zjednodušeně to samé jako učiliště, ale už za pohybu.

Střelecká vysoká – akční bojová střelba typu IPSC, LOS apod. Určeno pouze pro ostrostřelce.