Střelecká škola | STŘELNICE BZENEC

Střelecká škola

Střelecká školka – základní kurz k získání zbrojního průkazu, kde Vás naučíme bezpečnou manipulaci se zbraní, rozborku a zborku jednotlivých zbraní dle typu ZP o který si žádáte, a samozřejmě taky střelbu, kterou budete provádět u zkoušky, povely při střelbě, odstranění závady zbraně atd. prostě se budeme snažit, aby jste zkoušku po praktické stránce úspěšně zvládli !

Střelecká základka – je určen hlavně pro čerstvé držitele ZP a navazuje na předešlý základní kurz, poradíme Vám při výběru Vaší zbraně, dle účelu na který ji chcete používat, výběr pouzdra na skryté nošení, a v praktické části kurzu půjde především o zdokonalení ovládání zbraně při střelbě v klidu na nepohyblivý terč, v tomto kurzu si předvedeme správný postoj, držení zbraně, míření, spouštění, předvedeme si taky čištění a údržbu zbraní po střelbě. V tomto kurzu ještě nemusíte mít svoji zbraň, zapůjčíme Vám z naší nabídky .

Střelecké učiliště – je určeno pro mírně pokročilé, kteří buď prošli střelecko základkou, nebo si Vás na začátku kurzu otestujeme, jak na tom jste s bezpečnou manapulicí se zbraní a střeleckými dovednostmi, a už by jste měli mít svoji zbraň !! I v tomto kurzu si předvedeme správný postoj, držení zbraně, míření, spouštění, budeme se snažit Vás zdokonalit v ovládání zbraně, střelbě, přebíjení, tasení zbraně z pouzdra, a budeme postupně zrychlovat !

Střelecká střední -zjednodušeně to samé jak učiliště ale už za pohybu

Střelecká vysoká – akční bojová střelba typu IPSC, LOS apod. určeno pouze pro ostrostřelce,
CzechForGuns - Petice proti regulaci zbraní ze strany EU